همکاران دانشگاهی

دکتر شهرام هاديان جزي

شهرام هاديان جزي فارغ‌التحصیل دکترای مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی از دانشگاه صنعتي اصفهان است. او مدرک کارشناسی خود را در سال 1377 از دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته مهندسی مکانیک گرایش مکانيک سيالات، و مدرک کارشناسی ارشد خود را در سال 1379 در رشته‌ی مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی از همان دانشگاه دریافت نموده است. وی در مقاطع تحصیلی کارشناسی و دکتری به ترتیب با معدل‌های کل 16/43، 18/18 دانشجوي ممتاز در بين فارغ‌التحصیلان هم‌ورودی خود بوده است. او علاقمند به پژوهش در زمینه رباتيک، کنترل، ارتعاشات و مکاترونيک است.بیشتر..


دکتر حسین کریم پور


حسین کریم پور دوره کارشناسی و کاشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی مکانیک – طراحی جامدات از دانشگاه صنعتی شریف، تهران، اخذ نموده است. وی دوره دکتری را در گرایش ارتعاشات و کنترل در دانشگاه صنعتی اصفهان گذراند و از سال 1393 به عنوان عضو هیات علمی گروه مکانیک دانشگاه اصفهان مشغول به همکاری می­ باشد. زمینه تحقیقاتی مورد علاقه وی شامل ارتعاشات سیستم­ های ممتد، کنترل سیستم­ های دینامیکی، تحلیل سیستم­های اتفاقی و غیر خطی، عیب یابی غیر مخرب و مسائل وارون می ­باشد.

دکتر فرهاد حاجی ابوطالبی

فرهاد حاجی ابوطالبی فارغ‌التحصیل دکترای مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی از دانشگاه صنعتي اصفهان است. او مدرک کارشناسی خود را در سال ۱۳۷۵ در رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات، مدرک کارشناسی ارشد را در سال 1377 در رشته‌ی مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید و مدرک دکترا را در سال 1389 از دانشگاه صنعتی اصفهان دریافت نموده است.بیشتر..